Jazyk:

DIRE STRAITS LEGACY WORLD TOUR

Kongresové centrum Praha Praha , Kongresové centrum Praha

1090.00 - 1990.00 Koupit vstupenku

6+

DSL Dire Straits Legacy vyráží na světové turné!!!

Legendy britského rocku Dire Straits celosvětově prodaly přes 120 milionů alb. Dnes DSL Dire Straits Legacy přináší zpět svou ikonickou hudbu v podání hudebníků, kteří nahrávali a koncertovali s Dire Straits před více než 30 lety.

Alan Clark byl prvním klávesistou Dire Straits, Phil Palmer a Danny Cummings oba nahráli On Every Street, Mel Collins na singlech Love Over Gold a Twisting by the Pool All živě vystupovali s Dire Straits na několika světových turné.

Mezi další členy DSL patří baskytarista George Michaela Steve Walters, bubeník Cristiano Micalizzi, Primiano Di Biase, nejžádanější a nejžádanější klávesista v Evropě, a v neposlední řadě frontman Marco Caviglia, který je široce považován za předního světového odborníka na jedinečný styl hry na kytaru Marka Knopflera. Neuvěřitelná živá show DSL, čerpající ze šesti platinových alb, obsahuje všechny klasické hity Dire Straits včetně Money for Nothing, Sultans of Swing, Romeo and Juliet, Walk of Life, Brothers in Arms, Tunnel of Love a mnoha dalších.

Číst celé

Akce

Datum a čas

Místo konání

Celková cena

DIRE STRAITS LEGACY WORLD TOUR

Pá 14.02.2025 20:00

Kongresové centrum Praha, Praha

1090.00 - 1990.00

Koupit vstupenku

Informace o cenách

K ceně vstupenky bude přičten poplatek za služby internetového obchodu ve výši 0.00 Kč za každou vstupenku.

Místo konání

Kongresové centrum Praha

Kongresové centrum Praha

Praha, Česká republika

Pořadatel

Luckystar, s.r.o.

royaleventscz@gmail.com

+420777079998